Bon Jour Illumination

Profesionální vánoční osvětlení pro každého

Naše nabídka

Vánoční osvětlení nabízíme ve 2 řadách. První z nich představuje systém EASY FIX, jenž využívá nejmodernější LED technologie, a je tak maximálně šetrná k životnímu prostředí a uspoří až 90% nákladů na energii. Systém je díky robustním gumovým kabelům maximálně odolný. Výhodou je jednoduchá montáž. Systém je vhodný pro komerční i domácí použití.

Inspirováni profesionální řadou jsme vyvinuli nový systém HOBBY LINE určený pro domácnosti. Základním prvkem pro všechny naše systémy jsou diody speciálního tvaru, které na rozdíl od běžných tvarů ostatních ledkových systémů na trhu mají díky konické geometrii maximální rozptyl do prostoru, a zaručují tím nejvyšší možnou svítivost. Samozřejmostí je napojovatelnost a jednoduchá montáž.

V sortimentu naší nabídky naleznete světelné řetězy, světelné kabely, světelné krápníky, světelné dekory, světelné záclony, flash efekt a mnohé další. Nabízíme ještě osvětlení na baterie a letos poprvé i osvětlení na solární technologii. Součástí vánoční světelné nabídky jsou i zajímavá drobná designová světla, jimiž lze dekorovat vázy, věnce a jiné drobné předměty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.