Bon Jour Illumination

Profesionální vánoční osvětlení pro každého

Technologie vánoční osvětlení LED

Technologie LEDSvětelné komponenty decoLED nabízejí díky jedinečné technologii za minimální náklady maximální svítivost. LED dioda vytváří mnohem účinnější světelný dojem než světlo tradiční žárovky, neboť konický tvar diody umožňuje rozptyl světla do téměř celého prostoru. Světlo nevychází z jednoho bodu, ale z celkového šíření takto maximálně využitelného prostoru.

Tím je světelný efekt skutečně větší a působivější. Právě tato technologie nabízí jasnější a intenzivnější svítivost, delší životnost a větší majestátnost. Tyto systémy jsou vysoce variabilní a flexibilní.

Světelné komponenty decoLED nabízejí široké možnosti využití; od drobné výzdoby interiérů bytů a domů až po velkolepou výzdobu exteriérů komerčních a veřejných prostor. Světelné komponenty decoLED pro svou variabilnost a propojitelnost uspokojí nejnáročnější originální i běžné požadavky, ať už jsou klienty města a obce, obchodní centra či běžní spotřebitelé. Jsou maximálně svítivé, ekonomické, spolehlivé a bezpečné.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.