Bon Jour Illumination

Profesionální vánoční osvětlení pro každého

Vánoční osvětlení měst

V situaci úsporných programů všichni hledají cestu k snižování nákladů, my ale známe řešení, jak zachovat tradici Vánoc svým spoluobčanům a ještě ušetřit.

LED technologie nabízí nekonečně delší životnost světelných produktů, a minimální provozní náklady proti klasickému osvětlení a šetrnost ve vztahu k okolí. Přechod k novým technologiím je nevyhnutelný, čím dříve se rozhodnete, tím více ušetříte. Kontaktujte nás pro více informací.

Vánoční osvětlení hlavního stromu

Naše společnost nabízí ucelené a cenově výhodné řešení pro hlavní stromy. Je možné vybírat z různých barev a efektů. Rovněž nabízíme doplnění speciálními vánočními ozdobami, ve kterých se naše osvětlení výjimečně odráží.

Mezi animace, které strom ozvláštní můžeme zařadit:

LED světelné motivy na stožáry veřejného osvětlení

V naší nabídce si můžete vybrat z široké škály LED světelných motivů. Motivy jsou osazeny naším světelným kabelem decoLED, který zajišťuje maximální světelný efekt díky kónickému tvaru LED diody a horizontálnímu umístění LED.

Ve výsledku tak světelné motivy vytváří velmi příjemnou atmosféru a jsou vidět ze všech úhlů. Dalším důvodem, proč si vybrat právě naše motivy, je barva LED. Přísně dohlížíme na kvalitu každé LED a vybíráme LED se stejnou barvou.

3D světelné prvky

Zajistíme a vyrobíme 3D světelné prvky, které vytvoří podmanivou vánoční atmosféru. V naší nabídce naleznete fontány, andělé, dětské koutky, lední medvědy, betlémy a další. Kontaktujte nás.

Komplexní vánoční výzdoba

Vánoční výzdobaNaše společnost se řadu let specializuje na kompletní služby spojené s vánoční výzdobou. Městům a obcím o která se staráme nabízíme individuální řešení, výhodné ceny, každoroční repase a revize.

Postupně obnovujeme staré technologie za nové LED. Mezi naše služby patří: grafický návrh, kalkulace, montáž a demontáž, uskladnění, revize až po dodávku elektřiny.

Výhodný pronájem pro obce a měst

Díky velkým skladovým zásobám nabízíme pronájem již použitých světelných prvků. Kontaktujte nás pro aktuální nabídku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.